dodavatel kování,dveřní kování,okenní kování, bezpečnostní kování,zavírače - Twin- kliky, kování, doplňky
Home O nás

Již od roku 1992 pro Vás ve spolupráci s předními evropskými výrobci vyvíjíme kvalitní produkty a stále tak rozšiřujeme nabídku kování a doplňkových produktů. V roce 2017 jsme se navíc stali součástí Démos Holding a.s.. K tomuto sloučení došlo za účelem zajištění ještě lepší nabídky produktů a kvalitnějších služeb pro naše stávající i nové zákazníky, kterým chceme být tím nejlepším obchodním partnerem.

Ve své činnosti se orientujeme na maloobchodní i velkoobchodní prodej. Naším posláním je schopnost reagovat na standardní i atypická přání zákazníků širokým spektrem designových modelů kování s důrazem na funkci a dlouhodobou životnost

Na českém i slovenském trhu jsme spolehlivým partnerem pro výběr dveřního i okenního kování v různých povrchových úpravách, bezpečnostního kování na dveře vstupní a mnoha souvisejících produktů od kování na skleněné i dřevěné posuvné dveře přes magnetické a zadlabací zámky až po inovativní úsporné dveřní systémy COMPACK a ERGON.

Šperkem produktů značky TWIN je systém skrytých zárubní XINNIX, nabízející nové možnosti realizace moderních interiérů. Díky skrytým zárubním dveře vytvoří jednolitou plochu s okolní stěnou, a tím vytvářejí efekt elegantního minimalistického interiéru.

 

Objevte širokou škálu kvalitního kování a nepřeberné množství možností pro individuální realizace obytných i kancelářských prostor, které Vám značka TWIN přináší.

 

luxus_sel_ikona_kolo_cb nerezove_kovani_ikona_kolo_cb tradicni_kovani_ikona_kolo_cb

LUXUS SELECTION

 

NEREZOVÉ KOVÁNÍ

 

TRADIČNÍ KOVÁNÍ

 

historicke_kovani_ikona_kolo_cb posuvne_kovani_ikona_kolo_cb xinnix_ikona_kolo_cb

HISTORICKÉ KOVÁNÍ

 

POSUVNÉ KOVÁNÍ

 

SKRYTÉ ZÁRUBNĚ XINNIX

 

ergon_ikona_kolo_cb compack_ikona_kolo_cb leko_ikona_kolo_cb

DVEŘNÍ SYSTÉM ERGON

 

DVEŘNÍ SYSTÉM COMPACK

 

LEKO - atraktivní kování

 

 

 

 

 

 

 


 

Weblogo

 

 

penzion trebon
 

Přihlášení do eshopuZapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace

Info Linka

Po-Pá: 7.00-16.00
Tel.: +420 377 328 012
E-mail: objednavky@twin.cz

Přidejte se k nám!

    fb_icon_off yt_icon inst_icon_off

Online

Právě připojeni - hostů: 234