dodavatel kování,dveřní kování,okenní kování, bezpečnostní kování,zavírače - Jak mít kliku na celý život
Home

Jak mít kliku na celý život

Email Tisk

V nepřeberném množství různých tvarů a designových zpracování klik, které jsou na trhu k dostání, ať už se jedná dveřní, okenní nebo bezpečnostní, může být složité se zorientovat. Na prvním místě je však potřeba zaměřit se na kvalitu materiálu a odolnost povrchové úpravy.

V první řadě je podstatné si uvědomit, do jakého interiéru kliky potřebujete. Do rodinných domů a bytů je vhodné použít kliky s odolnou povrchovou úpravou proti mechanickému poškození, jako jsou nárazy od klíčů nebo poškrábání od prstýnků. Za více jak 20 let působení na trhu víme, že zákazníci hledají právě spojení vy­soké kvality s atraktivním designovým zpracováním. Těmto požadavkům plně odpovídá povrchová úprava inoxchrom, která je typická svou vysokou odolností a je na ni poskytována prodloužená patnáctiletá záruka (na již zmiňované mechanické poškození). Výhodou je zejména možnost sladění kování v této úpravě v celém interiéru, a to na oknech, dveřích vstupních i skleněných. Barevně se tato povrchová úprava podobá nerezu a dává tak příležitost zkombinovat kliky s ostatními prvky v interiéru, jako jsou úchyty na kuchyňské lince, na nábytku a ostatní nerezové doplňky (lampa, židle, stůl…). Váš interiér tak získá jednotný vzhled v každém detailu. Zajímavou variantou povrchu je pak inoxchrom satén, který je velmi hladký a příjemný na dotek a vyniká svou jemnou perletí. Pokud někdo hledá odvážnější odstín kování, doporučujeme netradiční povrch inoxchrom titan, který ohromí bordovým nádechem a zaujme na první pohled. Aktuálně je velmi populární černý matný povrch kování, inoxchrom iron, který je architekty a designery velmi oblíbenou variantou do moderních interiérů.

V souvislosti s údržbou je nutné podotknout, že na povrchu nejsou znatelné otisky prstů. Díky tomu je inoxchrom nenáročný na údržbu a je vhodný jak do soukromých interiérů, tak i vzhledem ke své odolnosti do vysoce frekventovaných prostor jako jsou hotely, školy nebo nemocnice.

Pokud tedy hledáte funkční desingový prvek do nového domu či bytu, s naším kováním naplníte své představy a jistě vás potěší i to, že na dveřní kliky je poskytována prodloužená záruka až 15 let.

Aktualizováno ( Pondělí, 28 Listopad 2016 15:16 )  

Přihlášení do eshopuZapomenuté heslo?
Zapomněl jste své přihlašovací jméno?
Nemáte dosud účet? Registrace